マルティン・シュクルテルさんのインスタグラム写真 - (マルティン・シュクルテルInstagram)「Sevgili Fenerbahçe ailesi! Fenerbahçe formasını giymek benim için büyük bir zevk ve onurdu! Türkiye'nin en büyük kulübünün renklerini taşıyan formayı! Kulüpte geçirdiğim bu 3 güzel yıl boyunca gösterdiğiniz destek için tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum! İyi ve kötü zamanlarımız oldu ama ben sahada her şeyimi verip, her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Türkiye'de, özellikle İstanbul'da yaşayan herkese teşekkürler, beni ve ailemi evimizdeki hissettirdiniz. Güzel ülkenizde, hatta daha da güzel olan şehrinizde ilk günden itibaren çok sıcak bir şekilde karşılandık... İstanbul, seni seviyoruz ve sonsuza dek kalbimizde kalacaksın ❤ Tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, güzel zamanlarımız oldu ve soyunma odasını sizlerle paylaşmaktan gerçekten çok keyif aldım !!! Bana güvenen ve beni bu kulübe getirip Fenerbahçe’nin büyüklüğünü görmemi sağlayan Sayın Aziz Yıldırım’a, Sayın Ali Yıldırım’a, @cetinkayahsn’a teşekkür ederim. @soydasbaturalp ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER kardeşim, her zaman benim yanımdaydın! Tüm teknik ekiplere; Sayın Vitor Pereira’ya, Sayın Dick Advocaat’a, Sayın Aykut Kocaman’a ve Sağlık ekibi, saha sorumluları, güvenlik ekibi, mutfak ekibi, tercümanlar @denizsaritac ve @sinanlevi olmak üzere Samandra’daki tüm ekibe ve bu kulüp için çalışan herkese çok teşekkürler! Sizler gerçekten harika bir iş çıkartıyorsunuz ve ben gerçekten size minnettarım. Ayrılmak zordu, ama hayat böyle, futbol böyle! Bazen işler istediğimizden farklı gidiyor... Size gelecek için iyi şanslar diliyorum, yakında görüşmek dileğiyle! En büyük FENER 💛💙 Martin, Barbora ve Matteo」8月11日 6時59分 - martin37skrtel

マルティン・シュクルテルのインスタグラム(martin37skrtel) - 8月11日 06時59分


Sevgili Fenerbahçe ailesi!
Fenerbahçe formasını giymek benim için büyük bir zevk ve onurdu! Türkiye'nin en büyük kulübünün renklerini taşıyan formayı!
Kulüpte geçirdiğim bu 3 güzel yıl boyunca gösterdiğiniz destek için tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum! İyi ve kötü zamanlarımız oldu ama ben sahada her şeyimi verip, her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.
Türkiye'de, özellikle İstanbul'da yaşayan herkese teşekkürler, beni ve ailemi evimizdeki hissettirdiniz. Güzel ülkenizde, hatta daha da güzel olan şehrinizde ilk günden itibaren çok sıcak bir şekilde karşılandık...
İstanbul, seni seviyoruz ve sonsuza dek kalbimizde kalacaksın ❤
Tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, güzel zamanlarımız oldu ve soyunma odasını sizlerle paylaşmaktan gerçekten çok keyif aldım !!!
Bana güvenen ve beni bu kulübe getirip Fenerbahçe’nin büyüklüğünü görmemi sağlayan Sayın Aziz Yıldırım’a, Sayın Ali Yıldırım’a, @cetinkayahsn’a teşekkür ederim.
@soydasbaturalp ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER kardeşim, her zaman benim yanımdaydın!
Tüm teknik ekiplere; Sayın Vitor Pereira’ya, Sayın Dick Advocaat’a, Sayın Aykut Kocaman’a ve Sağlık ekibi, saha sorumluları, güvenlik ekibi, mutfak ekibi, tercümanlar @denizsaritac ve @sinanlevi olmak üzere Samandra’daki tüm ekibe ve bu kulüp için çalışan herkese çok teşekkürler! Sizler gerçekten harika bir iş çıkartıyorsunuz ve ben gerçekten size minnettarım.
Ayrılmak zordu, ama hayat böyle, futbol böyle! Bazen işler istediğimizden farklı gidiyor...
Size gelecek için iyi şanslar diliyorum, yakında görüşmek dileğiyle!
En büyük FENER 💛💙
Martin, Barbora ve Matteo
[BIHAKUEN]UVシールド(UVShield)>> 飲む日焼け止め!「UVシールド」を購入する

106,606

3,045

2019/8/11

マルティン・シュクルテルを見た方におすすめの有名人

マルティン・シュクルテルの人気のインスタグラム